Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKY PRO ŽÁKY 2. STUPNĚ | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKY PRO ŽÁKY 2. STUPNĚ

Alena Merhautová 29.09.2022

Vážení rodiče, milí žáci,

ve spolupráci s British Council nabízíme žákům absolvování zkoušek KET, PET a FCE ve variantě for Schools, jejíž výhodou je, že se obsah této zkoušky se zaměřuje na zájmy a zkušenosti -náctiletých.

Díky partnerství naší školy s Britskou radou mohou naši žáci složit zkoušku za sníženou cenu, která je uvedena u popisu jednotlivých zkoušek.

Cambridge Assessment English v tomto roce začala zavádět nové názvy svých zkoušek. Jedná se o stále stejné kvalifikace, nyní však mají v názvu uvedenou úroveň CEFR (A1-C2), zkouška FCE (Cambridge English: First) má tak např. nový oficiální název B2 First. Pro lepší přehlednost necháváme staré zkratky v závorce.

Více informací ke zkouškám Cambridge English Exams , přihláška ke stažení Cambridgeske zkousky - přihláška

Přihlášení na podzimní termín je možné do 3.10.2022. pro FCE B2, a do 9.10.2022 ostatní zkoušky.

Proč skládat zkoušku?

Každý, kdo úspěšně složí zkoušku Cambridge English, obdrží mezinárodně uznávaný certifikát s dlouhodobou platností jako doklad o dosažené úrovni. Zkoušky jsou uznávány středními školami, univerzitami a soukromými i veřejnými zaměstnavateli po celém světě.

Informace k jednotlivým zkouškám najdete zde na školním WEBU v sekci INFORMACE - MEZINÁRODNÍ ZKOUŠKY, doporučujeme určitě také se poradit s vyučujícími angličtiny.

 Mgr. Hana Hájková, vyučující Aj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Froala Editor