Cambridgeské zkoušky nanečisto pro přihlášené kandidáty

Norbert Tlustý 09.02.2023

Vážení rodiče a žáci - kandidáti cambridgeských zkoušek pro mladší žáky (Young Learners English),

2. března se ve škole uskuteční další ročník cambridgeských zkoušek na úrovních PRE A1 Starters, A1 Movers a A2 Flyers.

Pro kandidáty jsme připravili dvě schůzky, na kterých se mohou seznámit s organizací zkoušek a vyzkoušet si zkoušku nanečisto.

Schůzky začínají v pátek 10. února. Všechny termíny najdete v Plánu akcí v komunikačním systému balakáři.

Schůzky povedou: Mgr. Jana Polášková pro kandidáty PRE A1 Starters, Mgr. Klára Dzúrová pro A1 Movers a Mgr. Norbert Tlustý pr A2 Flyers.

Účast na schůzkách je dobrovolná. Doporučujeme účast hlavně těm kandidátům, kteří se cambridgeských zkoušek účastní poprvé.