Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Balíček okamžité pomoci Pražanům | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Balíček okamžité pomoci Pražanům

Jaroslav Vodička 15.09.2022

Hlavní město Praha usnesením Zastupitelstva hl. m. Prahy č. 38/5 ze dne 16. 6. 2022 (dále jen „usnesení ZHMP“) umožnilo čerpat finanční podporu školám a školským zařízením zřízeným hl. m. Prahou, městskými částmi, státem anebo církevním zřizovatelem na zmírnění dopadů inflace pro pražské domácnosti.
Škola/školské zařízení na základě rozhodnutí ředitele může umožnit nárokovým žadateli zapsanému do školy/školského zařízení ke vzdělávání nebo k zájmové činnosti, či ke stravování čerpat podporu v podobě prominutí vybraných úplat na stravné, školné, na provozovanou zájmovou činnost nebo umožní nárokovým dětem/žákům/účastníkům nepřímo čerpat podporu z tzv. fondu solidarity.
Metodika pro podávání žádostí o prominutí úplaty a žádosti o příspěvek z fondu solidarity v rámci opatření ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze pro roky 2022–2023 (dále jen „Podmínky“) byla schválena usnesením Rady hl. m. Prahy č. 2386 ze dne 5. 9. 2022.
  

Podmínky pro podávání žádosti o prominutí úplaty a žádosti o příspěvek z fondu solidarity v rámci opatření ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze pro roky 2022–2023 - ke stažení balicek-rodice-deti-pravidla-zadosti.pdf 

Žádosti přijímáme v kanceláři školy vždy od 7:30 hodin do 8:00 hodin od 1. do 5. dne daného měsíce. Žádost platí do konce školního roku 2022/2023.
 
Žádost o prominutí úplaty ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze pro roky 2022–2023 - ke stažení zadost-dite-zak-ucastnik-balicek.pdf

 Žádost o příspěvek z FONDU SOLIDARITY v rámci opatření ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze pro roky 2022–2023 - ke stažení zadost-dite-zak-ucastnik-fond-solidarity.pdf

Powered by Froala Editor