Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Anglická představení ve škole | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

Anglická představení ve škole

Norbert Tlustý 16.11.2022

Začátkem listopadu pozvali naši učitelé angličtiny do školy australského umělce, herce Schlelie Nilsena, alias Dr Klutz s jeho třemi interaktivními představeními v angličtině. První zhlédli žáci 1. a 2. tříd. Jmenovalo se The Magical Language Show, kde je Dr Klutz roztržitým kouzelníkem, který poplete všechna kouzla a děti mu musí anglicky poradit. A dětem se to dařilo. Druhé představení prožili žáci 3. a 4. tříd. V této Cooking Show Dr Klutz jako šéfkuchař s italským šarmem vykouzlil ve své kuchyni různé dobroty. Opět mu musely děti anglicky pomoci. Ve třetím představení Bilby´s Bush Adventure, Dr Klutz zavedl žáky 5. a 6. tříd do Austrálie a představil žákům malého vačnatce zvaného „bilby“ a ostatní typicky australská zvířata. Bilbyho příběh začal ve chvíli, kdy dva kluci způsobí požár v buši. Děti pomohou zvířátka v buši zachránit.

 

Powered by Froala Editor