Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website 21. škola v přírodě s angličtinou | ZŠ Mládí

ZŠ Mládí

Co se v Mládí naučíš...

21. škola v přírodě s angličtinou

Norbert Tlustý 16.06.2023

Po večeři děti objevily krásnou obrovskou louku obklopenou lesy a chvíli si zasportovaly - frisbee, fotbálek, vybíjená a hry v lese. Večer se seznámily s programem a pravidly pobytu.

V pondělí po výuce, obědě a poledním klidu vyrazily dvě skupiny k malebnému meandru řeky Chrudimky Na Pilce. Jedna skupina zvolila delší trasu přes Modletín s památnou lípou a druhá skupina šla trasu kratší, přes Přemilov s památným jilmem, Posledním Mohykánem. Po večeři většina dětí dala přednost míčovým hrám.

3. den, úterý, čekalo na děti sportovní odpoledne. Plnily 6 disciplín a mnohé výkony byly obdivuhodné. Po sportování jsme se vydali do nedaleké vísky Lipka s oamátnou, Kustošovskou lípou, starou 800 let. 

Po návratu se konala očekávaná diskotéka.

Pár fotografií z dnešního odpoledního výletu do Slatiňan - zámek, hřebčín, Kočičí hrádek a rozhledna Bára.

Odpoledne, posledního dne pobytu patřil takové "královské" disciplíně, na kterou se většina dětí moc těšila, orientační běh s anglickými úkoly. Den vyvrcholil slavnostním zakončením 21. školy v přírodě s angličtinou. Rozdáním cen a dvojjazyčných diplomů a diskotékou.

Cestou domů mohly děti ještě obdivovat jednu z našich největších zřícenin hradu - Lichnici - Lichtenburg. Také navštívily majestátní Žižkův dub.

Toto jsou jen některé fotografie z pobytu, celé album bude k dispozici po návratu.

Powered by Froala Editor