Absolventi cambridgeských zkoušek pro mladší žáky ve školním roce 2023/2024

Norbert Tlustý 07.05.2024

I v tomto školním roce dodržela škola tradici a nabídla svým žákům složení cambridgeských zkoušek pro mladší žáky YOUNG LEARNERS ENGLISH CAMBRIDGE TESTS. Již více než dvacet let pořádáme na naší škole tyto zkoušky ve spolupráci s Britskou radou. Žáci měli možnost vyzkoušet si své jazykové znalosti a dovednosti v poslechu, mluvení, čtení i psaní. Výsledky byly výborné. Zkouška v mezinárodním formátu je dobrou zkušeností pro žáky, kteří tak poznají, jak může vypadat jazyková zkouška a zbaví se zbytečných obav. Gratulujeme absolventům cambridgeských zkoušek.

Za přípravný tým: Kateřina Zajacová a Norbert Tlustý