Atletické závody - Janského tretra

Norbert Tlustý 13.05.2024

Dne 6. května jsme se zúčastnili prvního ročníku atletických závodů Janského tretry o pohár starosty Prahy 13. Atletický závod pro školy Prahy 13 zorganizoval SK Aktis. Smíšený tým chlapců a dívek složený z osmi žáků páté třídy si rozdělil jednotlivé disciplíny a nic už nebránilo tomu, abychom se pokusili opět vybojovat pro naši školu nějaké ty medaile.

Tento výběr si vedl nanejvýš dobře a k naší radosti obsadil 1. místo s poměrně slušný bodovým náskokem. Úspěchy našich žáků nás vždy velice těší a my jim tímto děkujeme a gratulujeme. Jelikož se jednalo o poslední sportovní soutěž pro prvostupňové děti, jsme rádi, že sbírku letošních medailí uzavíráme právě tou zlatou.

Závodníci:

Amálie Hrubá 5. A